Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. 27 de jun. de 2024 · Pirmą kartą šį sezoną A lygos rungtynėse pasirodė „Panevėžio“ dublerių ekipos atstovas Rokas Lazdinauskas. Šis 24 metų futbolininkas A lygos skonį pajuto po dviejų metų pertraukos. Parengė Evaldas Gelumbauskas

2. 26 de jun. de 2024 · 20-ajame „TOPsport A lygos“ ture Marijampolės futbolo arenoje susitiko „Sūduvos“ ir „Panevėžio“ ekipos. Svečiai antrajame kėlinyje įrodė pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 3:1 (1:0). Jau pirmosiomis rungtynių minutėmis iš toli pykštelėjo atakuojantis panevėžiečių futbolininkas Jeffrey Sarpongas, tačiau ...

3. Hace 3 días · 16 Rokas Lazdinauskas 23 Jeffrey Sarpong 17 Nojus Lukšys 36 Noel Mbo 16 Vincentas Šarkauskas 4 Douglas Cruz 30 Felipe Brisola 24 Titas Buzas 21 Esmilis Kaušinis 13 Kipras Olšauskas 19 Dominykas Pašilys 25 Kipras Keliauskas 99 Michael Thuique Vyriausiasis treneris: ...

4. 29 de jun. de 2024 · 21-ąjį „TOPsport A lygos“ turą atidarė „Panevėžio“ ir Gargždų „Bangos“ dvikova. Pergalę minimaliu rezultatu 1:0 (1:0) šventė gargždiškiai.

5. 26 de jun. de 2024 · ¿Dónde ver Suduva (Maryampole) vs Panevezys en línea?AiScore provides Suduva (Maryampole) vs Panevezys(2024/06/26 17:00) en vivo,h2h,predicción,el partido estadíticas,alineaciones.

6. 18 de jun. de 2024 · Rokas Jazdauskas – 2005 metų birželio 14 dieną Panevėžyje gimęs Lietuvos plaukikas. Pagrindinė šaka – plaukimas laisvu stiliumi . 2024 metų Europos vyrų 4x200 laisvuoju stiliumi estafetės čempionas .

7. Hace 5 días · Lemiamoje imtyje dėl aukso Rokas Čepauskas grumsis su praeitų metų pasaulio U23 čempionato prizininku Muhammedu Ali Gocmenu iš Turkijos. Rokas jau bent laipteliu pagerino savo pasiekimą – pernai Santjago de Komposteloje vykusiame Europos imtynių jaunimo U20 čempionate jis užėmė trečią vietą.