Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. 16 de jun. de 2024 · Cambio en Polonia, entra al campo Bartosz Bereszynski sustituyendo a Bartosz Salamon debido a una lesión.

2. 12 de jun. de 2024 · Bartosz Salamon to 33-letni obrońca reprezentacji Polski, a jego kariera była pełna wzlotów i upadków. Piłkarz występujący ostatnio w Lechu Poznań już po raz drugi znalazł się w kadrze na...

16 de jun. de 2024 · Obrońca Lecha Poznań Bartosz Salamon wystąpił w pierwszym meczu reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy w Niemczech. W niedzielne popołudnie Biało-Czerwoni przegrali z Holandią 1:2.

4. 16 de jun. de 2024 · El empate neerlandés en el Volksparkstadion llegó 13 minutos después, con un disparo de Cody Gakpo que se desvió en Bartosz Salamon; y en la recta final apareció el delantero, recordado por su discusión con Messi.

5. 16 de jun. de 2024 · Z sondaży wynika, że po 14 latach konserwatyści oddadzą władzę labourzystom, a premierem będzie przywódca Partii Pracy, Keir Starmer. Po meczu Euro 2024 Polska-Holandia Bartosz Salamon powiedział, że nie stanął na wysokości zadania przy dwóch bramkach strzelonych przez Oranje, odpowiedział też.

6. 11 de jun. de 2024 · Bartosz Salamon zadebiutował w reprezentacji Polski 26 marca 2013 w meczu eliminacyjnym Mistrzostw Świata z reprezentacją San Marino. W marcu 2016, po trzyletniej przerwie w występach w...